Trükktanító tanfolyamok

MIT AD A KURZUS?
A képzés során pozitív megerősítéssel tanítunk, melynek során rohamosan fejlődik kutyusod figyelme, és jól láthatóan kettőtök kapcsolata is.

Nap mint nap szellemileg és fizikailag is lefáraszthatod a kutyádat, miközben fantasztikusan szórakoztok mindketten!

Kutyád megtanul tanulni, élete folyamán sokkal tovább friss marad mentálisan, és fizikailag is az egyik legegészségesebb sport segítségével fog edzeni.

A tanfolyam ideje alatt online vagy telefonon is megtalálsz, ha elakadsz, vagy kérdésed van.

2023. januártól új helyszínen, a DobDog Kutyaiskola termében!

Helyszín: 1077 Budapest, Dob utca 103.

Kezdés: 2023. szeptember 30.
6 x 1 óra, 6 egymást követő szombaton,
9:00-10:00 óráig
A tanfolyam ára: 32.000 Forint
Jelentkezési határidő:
2023.09.30.
Jelentkezés: a kapcsolat fülön megadott elérhetőségeken
Fizetési határidő:
2023.09.30.
KIS létszámú csoport indul!

Kezdőként végigvezetlek az alap lépéseken, amelyek ismeretében megtanulhatod, hogyan tanítsd hatékonyan TE MAGAD a kutyádat különböző feladatokra. Alapengedelmességi feladatokat ismerhetsz meg.
Megtanítalak a klikker helyes használatára, mellyel pontos kivitelezésre taníthatod ebedet.

Haladóként tudásszintetekhez igazodva emeljük mércét a tanításban, megismerheted számos különleges trükk tanítási módját, néhány nagyon hasznos segédeszközt, betekinthetsz a dog dancing világába, megismerheted magát a sportot, és ha kedvet kaptál hozzá, segítek megtervezni és megtanulni első saját kűrödet.

Fotógaléria